Ingellik Reiki ja mina

Ingellik Reiki jõudis minu ellu 2012. aasta novembris ning see on olnud imeline teekond. See on lihtsalt hämmastav, kui kiiresti on võimalik tervendavaid seansse tehes ise kasvada. Iga seanss on täiesti unikaalne. Iga klient toob uusi avastusi, teadmisi, kogemusi ja õppetükke. Elu suunab alati minu juurde õige inimese, kes kogeb või õpib samu õppetükke, mida ise parasjagu läbin või olen hiljuti läbinud või toob sootuks uue perspektiivi.

Et teisi aidata tuleb mul pioneerina kõik katsumused endal läbi teha. See on selle elukutse võlu ja valu.

Ingelliku Reiki vahe tavalise reikiga on see, et universaalse energia kasutamise asemel kutsun tervendama just kliendi jaoks sobiva valgustöötaja. Näitena võin tuua järgmised tegelased: imelised naiselikke energiaid kandvad valgusolendid, hiiglaslikud valgustöötajad, peainglid, teejuhid, kristallide energiaid kandvad olendid, teiste planeetide asukad jne. Vahest ei taju ega näe olendeid, vaid lihsalt suurt puhast energiat. Kui te teaksite kui kaunid on meie endi sagedused, mida siia maailma toome ja ankurdame. Kui me seda endale kord teadvustame ja tajume, siis me ei kahtle enam oma ilusates ja võimsates hingedes. Meie ise oleme  Maapealsed tervendajad ja valgustöötajad. Võimalik, et mingist hetkest me ei vaja enam niivõrd teiste valgusolendite abi, kuivõrd me ise oleme endile uuesti meenutanud ja omandanud täielikult tervendamise võimed.

Kiiresti jõudis minuni arusaam, et seansse tehes pean ise hoidma oma energiad hästi kõrged ja puhtad. Ingelliku Reiki tegemine sunnib mind vaatama, mida söön ja joon, et mu keha oleks saanud vajalikku liikumist ja puhtaid energiaid loodusest. Samuti aitavad sagedust tublisti tõsta puhtad helid ja muusika, aromaatsed eeterlikud õlid ning viirukid. Ei saa seanssi ennem tegema hakatagi kuni pole rida sagedustõstvaid protseduure teostanud. Ettevalmistused seansiks ja enese sageduse tõstmiseks võtavad aega keskmiselt 30-45 minutit, mis oleneb oluliselt mu hetkeolukorrast.

Vahest on aga üsna raske end viia avatud ja kõrgesse sagedusse, kui ise parasjagu läbin mingit olulist ja rasket õppetükki. Neid läbides tahan pugeda enda kesta ja kõigest eemale hoida. Aga õnneks  ei lase reiki soovijad mul seal kaua istuda, vaid sunnivad mind kiiremini õppetükke läbima, endaga tegelema ja puhastuma.

Olen avastanud, et minu selle elu või siis selle perioodi suureks õppetükiks on armastuse kogemine, mida antakse mulle erinevate külgede pealt. Aga viimane teadmine ja taipamine on see, et armastuse ootamine ja jagamine ainult partnerilt või partnerile on väga väike osas selle kõrval, mida armastus tegelikult tähendab. Armastust saame kogeda kõikjal. Armastus on lastes, armastus on looduse ilus, armastus on vaikselt sumisevas kärbses ja okkal ukerdavas põrnikas, armastus on päikeses ja tuules, armastus on kodu kujundamise ja hooldamise kogemises, armastus on töös, armastus on inimeste erinevates kooslustes. Armastus on oma keha liigutamises, tantsimises, elegantsete riiete kandmises, hea muusika kuulamises, sõbra naeratuses, kallima kallistuses, vabaduses, elu jälgimises, kogemises ja vaatlemises – kõiges, milles kogeme ilu, väärtust või  õnne.

[nggallery id=1]

Tags: , , ,