Pea vastu, me liigume paremasse maailma!

Tuli soov kirjutada praegustest aegadest, mis toimub, kuidas seda läbida võimalikult kergelt ja olla rahu ja õnne seisundis.

Üle maailma tunnevad väga paljud inimesed ennast praegu hirmununa tõmmates sellega endale ligi stressi ja negatiivsust. Väga paljudel on raske. Inimestel on hirm tuleviku pärast, iseenda ja oma lähedaste pärast. Miski pole enam endine ja nii nagu see oli varem ei saagi ka enam kunagi olema.

Inimeste hirmud on loonud Maale tugeva madalasagudusliku kihi. See takistab värskete energiate maale jõudmist, kuid ärge laske sellest end heidutada. Tegelikult on maailmas juba käimas valguse võidukäik. Uued tõstvad ja kõrged sagedused (mõtted, tunded, ideed, uudsus) on kohal ja kättesaadavad kõigile. Tuleb lihtsalt häälestuda sellele sagedusele ja elada oma elu rahus, õnnes ja loovuses.

Paljud valgustöölised elavad juba selles kõrges sageduses ja nendest läheb see tume foon lihtsalt mööda. Nad küll näevad ja tajuvad seda, aga ei ühendu sellega. Ka Sina saad seda lihtsalt jälgida ja lasta endast mööda triivida. Kui tunned mõtetuse, allaandmise, ennast vähendavaid, kaose ja hirmu mõtteid, siis tea need ei kuulu Sulle.

Need on inimkonna kollektiivteadvuse, meie esivanemate, meie mineviku koleduste mõtted ja tunded, mis on muutumises, kuna planeet Maa tõuseb kõrgemale sagedusele ja seal ei ole kohta enam madalasageduslikele tunnetele. Ka mõtte ja tunde sagedused tõusevad – valdavaks saavad õnn, kirkus, kirg, rahulolu, rahu, põnevus, armastus, kaastunne jne. Kui ma ütlesin, et need hirmu mõtted ei kuulu sulle, siis nii see ka on, sest sa oled Allika kirgas valguse säde, puhas olemus, Looja osa ja sa kannad kõiki Loojale sarnaseid võimeid endas. See teadmine tuleb meile endale sisse juurutada, läbi kogeda ja esile tuua.

Praegu on tugev ärkamise aeg. Just see sama hirm ja ebakindlus panevad inimesed kasvama, sest kuidagi tuleb ju edasi elada. Hirmunud ja segaduses inimesed hakkavad otsima väljapääsu ja lahendusi. Praegune aeg annab selleks palju võimalusi.

Hetkel on üleminek vanast uude. On olnud palju tsivilisatsioone siin Maal, mis taolisel hetkel nagu praegu on kokku kukkunud ja alustanud uuesti nullist. Praegu tahetakse teha nii, et üleminek oleks sujuv ja ilma ühiskonna kokkukukkumiseta. Selliseid aegu on planeedil Maa olnud juba liiga palju. Seekord tehakse kõik, et see ei korduks. Meie saame sellele kaasa aidata, kui säilitame rahu, armastuse, kokkuhoidmise, lahkuse, aktsepteerimise ja kõrget visiooni uuest maaimast.

Kuna valguse hulk Maal kasvab üha tugevamaks, siis kõik, mis oli varjus, vale ja inetu, tuleb praegu jõuliselt esile. Sellest ka kõik see, mis praegu maailmas toimub. Kõik tuleb esile. Enam ei saa midagi varjata. Katsu kõike seda, mida sa näed ja kuuled lihtsalt kõrvalt vaadelda. See kõik peabki nii olema, nagu on. Sina jää lihtsalt iseenese valgusesse ja kiirga endast rahu ja tasakaalu energiat. Muud sa tegema ei pea.

Siia Maale kehastudes Sa teadsid kuhu ja millisesse aega sa tuled, kus koos oma kaitseinglite ja teejuhtidega te teadsite, et Sinus on piisavalt valgust, julgust ja tugevust sellest läbi minna ja täiendada planeet Maad oma kiirgava valguse hulgaga.

On väga oluline praegu igal hetkel luua endale positiivset tulevikku. Luua side oma Kõrgema Minaga, kes on oma olemusega nii siin sageduses, kui ka kõikjal mujal ning kellel on lahendused kõigele. Oma Kõrgema Minaga saad Sa ühenduda, kui kasvatad usaldust ja sidet oma sisetunde ja intuitsiooniga. Hing räägib meiega läbi südame, kehatunnetuse ja sisetunde hääle. Mida rohkem sisetunnet kuulad, seda tugevamaks läheb side ja seda kergemalt liigume me läbi praeguse aja uude aega.

Meile on tulemas väga palju uut, seni nägematut maailma. Me saame näha asju, mida me pole uneski näinud. See aeg on väga lähedal. Uues sageduses käib kõik läbi armastuse, hoolivuse, kus egol ei ole suurt enam midagi teha. Kõik saab toimuma kõikide hüvanguks. Eraldatus kaob ja asemele tuleb ühtsus. Raskus kaob ja asemele tuleb lihtsus. Kannatused kaovad ja asemele tuleb kergus – õnn, loovus ja voolavus. Mida kiiremini me nendele sagedustele häälestume, seda kergem saab olema meie üleminek.

Väldi uudiste vaatamast, loobu sellelt. Meediaga hoitakse inimesi hirmu ja raskuse energias. Seda pole enam vaja. Häälestu kergusele, häälestu oma positiivse tuleviku loomisele ja elule. Mine loodusesse ja käi seal nii sageli kui võimalik, sest loodus ja emake Maa on juba selles uues kõrges sageduses. Looduses olles ja viibides saad osa sellest uuest kõrgest ja heast energiast. Keskendu oma loomingule, tee seda, mis teeb sind õnnelikuks. Mine tantsi, tee käsitööd, kasvata lilli, kirjuta või mis iganes sind õnnelikuks teeb. 🙂

Lähitulevikus muutub drastiliselt poliitika, meditsiin, haridus – kõik muutub paremuse poole. Esile tulevad need, kes päriselt hoolivad – rahvast, loodusest, planeet Maast.

Kui tunned siiski, et seda kõike, mis praegu toimub on liiga palju ja vajad toetavat tervendavat  energiat, siis tule seansile.  Endale sobiva teraapiaseansi saad valida SIIN.

Soovin Sulle kergust ja helgust! 🙂