Tšakraseanss

TsakradIngelliku Reiki seanss koos tšakrate mõõtmise ja tasakaalustamisega sobib neile, kes soovivad teada, mis seisus on nende energiakeskused e. tšakrad st millised tšakrad töötavad korrapäraselt ja millised on blokeerunud. Sellest tulenevalt saab vaadata, millised valdkonnad elus ei suju ja millisest allasurutud tundest ja negatiivsest mõttemustrist võib olla tekkinud haigus.

 

Kirjuta oma murest või situatsioonist (hingeline või eluline küsimus, kehaline valu, üleüldise toonuse tõstmine jne), millele vastust või tervendust soovid minu e-posti aadressile agnes.laine77@gmail.com või kodulehel teenuste hinnakirja lehel olevasse kontaktvormi. Sinu probleemist  teadasaamine on vajalik mulle ka seetõttu, et saan Sinu energiaga enne seanssi võtta ühendust ning vaadata probleemkohta lähemalt. Peale päringu saatmist võtan Sinuga ühendust ja lepime kokku kohtumisaja ja koha.

 

Seansi ülesehitus näeb välja järgmiselt:

Töö koos ettevalmistusega võtab aega keskmiselt 1 kuni 1,5 tundi.

 • Puhastan ja loon ruumi tervenduseks – viin nii ennast kui tervendusruumi heli, küünalde, eeterlikuõli, viiruki, kristallide ja meditatsiooniga puhtasse, armastavasse ja sobivasse sagedusse
 • Seansile eelneb vestlus, tšakrate mõõtmine koos tagasiside ja soovitustega 20-30 minutit
 • Ingelliku Reiki seanss energeetiliste või füüsiliste kristallidega  – 15-20 minutit,  kutsun alla just Sinu tervenduse jaoks kõige sobilikumad puhta- ja kõrgesagedusega valgusolendid. Vajadusel kasutan Violetse leegi muundavat ja abistavat energiat
 • Järelvestlus toimunu osas 10-20 minutit
 • Head aega kallistus! 🙂

 

Mida tšakraseanss annab?

 1. Pühendumust Sinule ja Sinu küsimustele
 2. Saad ülevaate oma elust st mis elus toimib, mis mitte läbi energiakeskuste mõõtmise
 3. Saad vastuseid oma probleemidele juhendavate kaartide, valgusolendite juhatuste ja/või minu kogutud ja kogetud teadmiste läbi
 4. Lõõgastust meeldiva muusika ja lõhnade näol
 5. Tervendust ja tšakrate tasakaalustamist Maa ja Taeva omadusi kandvate kristallide läbi. Hästi töötavad energiakeskused e. tšakrad tagavad õnneliku ja toimiva elu.
 6. Valgusolendite sh inglite tervendust – tervenduse mõju toimub peale seanssi veel 28 päeva jooksul. Tõstatuda võivad teemad, mis on kaua aega olnud allasurutud. Need tuleb rahulikult vastu võtta ja nendega tegeleda. Valgusolendid korrastavad kogu meie elu ja kehasid, nii füüsilist kui energeetilisi kehasid st tunde-, mõtte- ja karmakeha. (Seda osa teen vajadusel).

 

NB! Iga haiguse ja valu taga on negatiivne mõttemuster ning läbitöötamata tunne.

Kui sul on tekkinud usaldus ja soovid saada tervendavat seanssi, siis võta minuga ühendust siin. Loe ka klientidepoolt antud tagasisidet.

Tänan! 🙂
 

Valgust ja armastust soovides

Agnes