Ingelliku Reiki lähiseanss

Ingelliku Reiki kontakt e. lähiseanss sobib neile, kes soovivad neljasilma vestlust ning tunnetada füüsilist kontakti.

 

Ingellik Reiki Kirjuta oma murest või situatsioonist (hingeline või elu probleemi küsimus, kehaline valu, üleüldise toonuse tõstmine jne), millele vastust või tervendust soovid minu e-posti aadressile agnes.laine77@gmail.com või kodulehel teenuste hinnakirja lehel  olevasse kontaktivormi. Sinu probleemist  teadasaamine on vajalik mulle ka seetõttu, et saan Sinu energiaga enne seanssi võtta ühendust ning vaadata probleemkohta lähemalt. Peale päringu saatmist võtan Sinuga ühendust ja lepime kokku kohtumisaja ja koha.

Töö koos ettevalmistusega võtab aega keskmiselt 1,5 kuni 2 tundi.

 

Puhastan ja loon ruumi tervenduseks – viin nii ennast kui tervendusruumi heli, küünalde, eeterlikuõli, viiruki, kristallide ja meditatsiooniga puhtasse, armastavasse ja sobivasse sagedusse. Ingelliku Reiki seansi ülesehitus näeb välja järgmiselt:

 

  • Seansile eelnev vestlus kliendi mure või soovide osas 10-20 minutit
  • Ingelliku Reiki seansi läbiviimine 15-20 minutit – kutsun alla just Sinu tervenduse jaoks kõige sobilikumad puhta- ja kõrgsagedusega valgusolendid. Vajadusel kasutan Violetse leegi muundavat ja abistavat energiat ning kristallide energiaid.
  • Järelvestlus toimunu osas 10-20 minutit
  • Head aega kallistus! 🙂

 

Mida Ingelikku Reiki seanss annab?

  1. See on hetk Sinu jaoks
  2. Saan Sinu probleemile anda Kõrgemat juhatust ning nõu juhendavate kaartide, valgusolendite juhatuse, kogutud ja kogetud teadmiste läbi
  3. Lõõgastust meeldiva muusika ja lõhnade näol
  4. Valgusolendite tervendust – tervendus toimub peale seanssi veel 28 päeva jooksul. Tõstatuda võivad teemad, mis on kaua aega olnud allasurutud. Need tuleb rahulikult vastu võtta ja nendega tegeleda. Valgusolendid korrastavad kogu meie elu ja kehasid- nii füüsilist kui energeetilisi kehasid st tunde-, mõtte- ja karmakeha.

 

Kui sul on tekkinud usaldus ja soovid saada tervendavat seanssi, siis võta minuga ühendust siin. Loe ka klientidepoolset tagasisidet.

 

Tänan! 🙂

Valgust ja armastust soovides

Agnes