Teenuste hinnakiri

1. Ingelliku Reiki kaugseanss, hind 40.-

Ingelliku Reiki kaugseansil kasutan valgusolendite kutsumist, violetset leeki, kanaldamist ning täieliku tagasiside andmist e-kirja teel. Loe seansist lähemalt siin.

2. Ingelliku Reiki kontaktseanss, hind 50.-

Ingelliku Reiki kontaktseansil kutsun kohale just Sinu jaoks sobivad tervendavad valgusolendid. Loe seansist lähemalt siin.

3. Tšakraseanss tšakrate mõõtmise ja tasakaalustamisega, hind 50.-

Siin viin läbi tšakrate mõõtmise koos tagasiside andmise ja tasakaalustamise Ingelliku Reikiga. Loe seansist lähemalt siin.

4. Tunnetusmassaaž, hind 55.-

Tunnetusmassaaž sisaldab endas keskmiselt 1,5 tunnist sügavlihaste massaaži, side-lihaskoe energeetilist lõdvestamist e. lihaspingete vabastamist, energia tasakaalustamist, blokeerunud mõttemustrite vabastamist, staatilist hoidmist ning armastavat puudutust. Loe tunnetusmassaažist lähemalt siin.

5. Küsi nõu – kui sul on mure ja tunned, et mina saaksin Sind aidata, siis kirjuta oma murest all olevasse kontaktvormi või minu e-posti aadressile agnes.laine77@gmail.com ja ma vastan. Siin kehtib vabatahtlik annetus. Kui leidsid, et said oma murele vastuse, siis panusta vastavalt enda tunde järgi, kui palju oli minu nõuandest abi. Energiavahetusliku ülekande saad peale põhjaliku vastuse saamist teha arveldusarvele, mille edastan e-posti teel.

Seansid toimuvad Laki 11, Mustamäel väikses hubases ruumis või kokkuleppel Sulle sobivas kohas.

 

Seansi broneerimiseks või info küsimiseks täida väljad