Klientide tagasiside

Ingelikku Reiki lähiseanss

Armas Agnes,

Olen siiani hämmingus milline erakordne võime Sulle on antud! Olen südamest tänulik, et kohtusin täna Sinuga ja veel tuhat korda rohkem tänulik selle eest kuipalju Sa mind aitasid!

Kusagil minu sees olid teemad, mille üle olin juba mõnda aega mõtisklenud ja vastuseid otsinud. Mis on minu ülesanne, ehk milliseid õppetunde ma tulin omandama ja kas neid on veel tulemas või on juba läbitud. Olin kuidagi tüürinud oma eluga sellisesse punkti mida kirjeldan kui kuristiku serva. Tuli otsustada kas astuda edasine väga vale samm ja kaotada kõik mis minule on oluline või vaadata ringi, ehk on keegi kes juhatab mind minu õigele rajale tagasi. Ja Sina, Agnes juhatasid.

Seansi ajal sai elupilt korraga palju selgemaks. Küsimused minu sees said vastused ja ma tean nüüd kindlalt kuidas edasi minna, õigele poole, mulle määratud rada pidi, hoides ennast ja neid kes on mulle kallid. On sügav äratundmine, et jah nii on õige!

Veelkord tuhat tänu!

Heade soovidega,

K.

Ingelliku Reiki lähiseanss

Enne seanssi ei seadnud ma endale mingeid eriti suuri ootusi. Kuid kasu, mis ma sellest sain, oli väga suur! Õhkkond seansil oli väga meeldiv ning avatud. Suutsin vaadata sügavamalt enda sisse ning nii paljud lahtised otsad said lõpuks lahenduse. Mitmeid kordi tekkis ka ahhaa-efekt, näiteks kui ma sain teada, kes ma olin ühes oma eelmises elus ning see seletas lahti ühe mu suurima probleemi, milleks on enesekindluse puudus. Lisaks sain teada, kuidas rohkem olla kontaktis oma naiseliku ja meheliku energiaga. Peale seanssi suutsin endas rohkem näha naiselikkust ning see on mind muutnud ka enesekindlamaks. Lisaks on mind väga aidanud seansilt õpitud kaitsete pealepanek, et end halbade mõjude eest kaitsta. Sain kaasa mitmed olulised koduülesanded. Oskan end nüüd palju rohkem väärtustada. Pärast seanssi tundsin end väga pikalt äärmiselt hästi. Ma ei arvanudki, et nii paljud mu mured saavad seletuse ning lahenduse! Soovitan väga!

H.

 

Ingelliku Reiki lähiseanss

Visiit Agnese juurde on alati ääretult meeldiv.
Tema juurde minnes oli minu pea liialt mõtteid täis ning selge siht hajunud. Rääkida on Agnesega mõnus, oma leebel viisil juhatab ta vestlust sinnapoole, mis on oluline. Teadvustab valikuid. Nii mõnigi teema võib saada lahenduse, segadus sees on väheneb ning edasi saab liikuda konkreetsetemate lahenduste poole.
Reikiseanss oli sügavalt lõõgastav ja nauditav ning lahkudes oli tunne, et nii vaim kui füüsis olid “kergemad ja helgemad”.

E.

 

Osho tasakaalustav ja tunnetusmassaaž – uus edasiarenenud massaažiliik

Läksin Agnese juurde, kuna tundsin, et mul on elus probleemid, millest lihtsalt ise tegeledes jagu ei saa. Töö tekitas tugevat stressi, mis pärssis minu tahtejõudu ning ükskõik, mille ma ette võtsin, kõik jäi pooleli. Samuti ei tundud ma end täisväärtusliku naisena. Naiseks olemine oli kohustus, mis kaasnes suhtesse astumisega. Mõtteis olin halb naine ning elukaaslane. Lisaks kole ning igav inimene – väliselt võib-olla enesekindel, kuid sisimas ääretult habras ning alati eneses kahtlev.
Esimesel kohtumisel rääkisime minu mured läbi – teemad, mille pärast üldse läksin tema juurde. Peale seda vaatas ta mu kehahoiaku üle, et tuvastada kehasse märgi jätnud harjumused.
Kuna teadsin, et kavatsen Agnest külastada ka pärast esmast massaaži, siis soovisin, et ta esialgu lihtsalt teeks mulle lõõgastavat massaaži. Lootsin, et ta saab tervikliku pildi mu keha olukorrast ja energia liikumisest. Peale esimest massaaži oli juba mõnus ning hõljuv tunne.
Peale seda liikusime sektor haaval. Me ei saanudki aru, miks just sektor haaval, kuid iga kord sai aeg just neljandiku keha juures läbi.
Teisel kohtumisel tegelesime minu selja ja kroontšakraga. Tegemist oli väga positiivse kogemusega. Peale massaaži lõppemist oli tunne nagu olin õitsele läinud. Oli kergem hingata ning kui laualt püsti tõusin ning sirgelt seisin, siis oli silmade ees läinud õitsele liilia. Paralleelselt õitsemisega oli samuti ääretu rahu, naiselikkus ja armastus mind valdamas. Tundsin kogu õrnust, mida olin valmis maailmaga jagama.
Hingamise vabastamisega tegelesime iga korda natuke. Kolmandal korral keskendusime sellele rohkem. Erinevad külje venitused avasid mu hingamisteed. Olin võimeline sügavamalt hingama. Tööl olles kipub stressi sattudes hingamine ununema – just see, mida tuleks stressi vältimiseks teha. Kuna hingamine oli avatud, siis stress oli oluliselt madalam ning olin valmis maailma vallutama. Olin valmis kõik väljakutsed vastu võtma ning need läbi proovima.
Neljandal kohtumisel tegelesime jalgade ja juurtšakraga. See oli huvitav episood. Olin eelneval päeval just paanikasse sattunud, kui elukaaslane minuga mängida üritas ning kaela õrritas. Ma ei ole just eriti suurem fänn, kui asi puutub minu kaela. Kannan pidevalt salli, see peab mul kogu aeg soojas olema ning kõige vähem kannatan, kui keegi teine peale minu enda seda puudutab. Sel ajal, kui Agnes mu jalgu venitas, tuli eelneval päeval juhtunu mulle meelde ning hirm ja kahetsus valdasid mind taas ning hakkasin massaaži laual lihtsalt nutma. Tol hetkel oli see minu jaoks väga piinlik – võõraste nähes ju nutmine ning enda nõrgana näitamine ei käi tänapäeva võimu ühiskonnaga kokku. Agnes rahustas mind ja kuulas rahulikult ära. Olin turvalises kohas, kus sain end väljendada nii nagu tol hetkel just oli tarvis. Kuna hirmu juur oli kaela juures ning ma ei suutnud seda kuidagi praeguse eluga siduda, siis keskendusime koos korra kaelale. Mõlemale meile tekkis silmade ette kägistamise stseen. Agnes väitis, et nägi, et mind kägistati. Minul oli aga tunne, et olin ise kägistaja positsioonis ning sellega kaasnes ka raevu tunne. Järgnes enesele tunnistamine, et tegemist on eelmistes eludes kogetuga ning need ei tohiks praegust elu seda viisi mõjutada. Kogu sessioon pidi mõjuma mu seksuaalsusele. Ootasin, et mu sees toimub kohe imeväel muutus ning muutun nö seksikiisuks. Ei muutunud, küll aga sain mõtte puusa avamise jooga harjutuste harrastamiseks. Pean tõdema, et see oli hea mõte. Õhtuti harjutusi tehes tunnen, kuidas puusades seksuaalenergia liikuma hakkab. Huvitav ning nauditav samaaegselt.
Viimasel kohtumisel masseeris Agnes mu kõhtu, käsi ja rinnaesist. Massaaži käigus oli paar huvitavat poosi ning paar ebamugavat masseerimise punkti. Seekordne massaaž oli julgusele pühendatud. Taaskord lahkusin mõnutundega.
Ilmselt kõige suuremat muutust tundsin peale kroontšakra ja hingamisteede massaaži. Nendel kordadel sain kohe muutusest aru. Kuna käisin ta juures iga nädal, siis sain mitmeid harjutusi ja soovitusi, mida vahepealsel ajal proovida. Mitmeid ka katsetasin nii, kuidas olukord just lubas. Nüüdseks on möödunud paar nädalat viimasest korrast. Olen püüdnud rohkem oma meeleolusid jälgida. Kogu jälgimise juurde käib ka pidev enese ja erinevate olukordade analüüs. Püüan aktsepteerida tundeid, mis mind valdavad ning samas olukordi kõrvaltseisja või kaaslase pilguläbi vaadata. Püüan Agneselt saadud mõtteid oma igapäeva elus rakendada ning massaažil kogetud energiaid ja emotsioone taastekitades end motiveerida tegevusi lõpetama või üldse alustama.

M.

 

Osho tasakaalustav massaaž 

Tahtsin sulle avameelset ja siirast tagasisidet eilse seansi kohta anda ja teha seda võimalikult vara, kui tundmused on värsked.

Peale seanssi vanalinnas jalutades olin justkui varvastest tõstetud ja alaselja pinget ei tundnud mitte üldse. Koju jõudes hakkas nati imelik, mitte paha, vaid just „imelik“. Hommikul valutas kergelt pea, kuid samas oli kehas energiat ka. Nüüd olen juba palju palju vett ära joonud ja läheb järjest paremaks.

Massaazi tehnika juures meeldis väga põhjalikkus. See massaaz on kindlasti super peale rasket trenni või muud füüsilist koormust. Jõudu ja tunnetust on sul kenasti ja ma ise tundsin, et võib-olla tuharate ja reite piirkonnas oleks võinud pisut ehk veel tugevamalt teha.

Kokkuvõttes jäin massaaziga rahule ja ootan ja soovin seda ilusat hetke, kui sa päris oma töötoa saad.

Meie seansi ajal oli kindlasti ka teine tahk. Intervjuu oli väga armas ja huvitav lähenemine massaazile. Sa oled julge ja konkreetne ja originaalne. Lubasid mul sügavalt enda sisse vaadata ja selle häbenemata välja öelda. Kindlasti jätka seda lähenemist.

Aitäh veelkord hea ja mõnusa massaazikogemuse eest!

K.

Ingelliku Reiku tšakraseanss 

TERE!

Meie kohtumisest on kuu aega möödas. Soovisite tagasisidet.

Samal õhtul, kui käisin seansil, tundsin et mu käed ei valuta enam sedasi, nagu varem. Kusjuures ma ei maininud üldsegi sellest midagi. Siiani pole ma kätevalu pärast öösiti üles ärganud. Valu on küll aga minimaalselt, enamasti tööl olles kui on palju trükkida või kirjutada.

Otsisin endale uue naistearsti. Käisin kontrollis ja selgus, et sõlm on jäänud väiksemaks. Kutsus paari kuu pärast tagasi. Vaatame, kuidas läinud. Arst arvas et lapse saamiseks pole probleemi, kui kõik edasi hästi läheb!

Ja mehe suhtes – ca 2 nädala pärast võttis minuga ühendus mees, kellega sai 1 kord lihtsalt veidi räägitud. Ta otsis läbi tutvuste minu telef.nr ja nüüdseks oleme pea kuu tihedamalt suhelnud. Mees on minusse meeletult armunud!

Oma uue töö suhtes ei ole veel vestlusel käinud, kuigi sain midagi teada, millega tegu.

See on lühidalt kõik.

Tänan Teid, et andsite mulle lootust ja usku tervenemisel.

Aitäh!
M.

 

Ingelliku Reiki kaugseanss 

Tere

Tänan armsa tagasiside eest. Ainuüksi selle lugemine tegi südame soojaks! Lugesin seda kohe mitu, mitu korda – aitähh!!!

Tänud veel kord,
Kõike kaunist,
L.

 

Ingelliku Reiki kaugseanss

Kallis Agnes!

Ma pole ammu midagi nii ilusat lugeda saanud! Imeline!
Mulle just täna see teine mees ütles, et koos olles me aitame üksteisel paremini saada kontakti sellega kes me tegelikult oleme 🙂 No kui võimas on see!

Jaa, vahemeri ja üldse meri on minu rahupaik, ma käin alati vee ääres kui on vaja midagi olulist mõelda. Ta aitab ja toetab mind. Ma võiksin koguaeg mere ääres ja sees olla, lihtsalt seal on mul kõige parem. Olen juba päris noorest peale unistanud kodust mere lähedal. 🙂

Jah, eks kõritšakraga on mul hetkel tegemist rohkem ja küll. Ma olen korduvalt mõelnud, et mis siis on minu elueesmärk Maal ja ma ikka ei tea seda.

Aitäh Sulle, Agnes!
Mu rõõm, siirus ja armastus on nii suur hetkel! Sa oled vägev!

Kallistan ja saadan südamest rõõmu vastu!
A 🙂

 

Ingelliku Reiki lähiseanss koos tšakrate tasakaalustamisega 

Tahan teid tänada sooja vastuvõtu ja hoolivuse eest!  Mul oli tõeliselt mõnus ja teiepoolset hoolimist täis õhtu! Tänan teid veelkord!

R.

 

Ingelliku Reiki kaugseanss 

Agnes see kõik on lihtsalt imeline!

Ma loen siin seda ja pisarad voolavad ja tunne on fantastiline. Ma ei mäleta mida ma tegin sellel ajal kui sa reikit tegid, oli kiire töö aeg aga praegu saan Su energeetilise saadetise kätte ja tunne on kirjeldamatu, ma ei üritagi seda sõnadesse panna. Karneool jahh tõmbab väga, aga see roosa roosiline kivi, on see millega ma resoneerin võimsalt. Just selline roosa värv ja roosad roosid. Nendega on mul oma teema.  Need on minu lilled. Ma hetkel lausa tunneks nagu nende lõhna. Kui oma toa valmis sain tundsin, et siin on roosa värv puudud. Ma küll roose ei ostnud, tahtsin midagi püsivamat, seega hetkel on siin roosa orhidee. Jahh see on kõige ilusam kivi, mida eales näinud olen. Ja kuigi ma peaks tunnetema seda oma südamega mõjub see hetkel minu teisele tšakrale väga tugevalt. Väga palju erinevaid emotsioone on korraga. Ma arvan et võtab veidi aega kuni kõik maha rahuneb ja pilt selgineb.

Ole sa südamest tänatud selle seansi eest ja selle võimsa energialaengu eest.

Sa oled võimas!

Aitähh armas Agnes

K.

 

Ingelliku Reiki kaugseanss 

Tere Agnes!

Vau….tead, see on täiesti fantastiline. See on Sinu asi, Sa oled niiii niii suureks ja võimsaks kasvanud….uskumatu, ma olen nii nii positiivselt üllatunud. Kõik, mida Sa kirjutad on tõde, väga sügavalt tõde 🙂
Ma olin sellel ajal pilateses ja mulle tundus, et mu mõtted on laiali, et ma ei suuda keskenduda harjutustele, vaid tahaksin pikali heita ja lihtsalt olla….. ja avada enda keskel mingit positiivset tunnet või nagu Sa ütled, seda päikest.

Siis… Kirjutamine – see oli sul väga selge nägemus. Ma olen mõelnud sellele nüüd viimase aasta jooksul järjest rohkem ja rohkem…..aga ma usun, et see on seoses õpetamisega. Sest ma tahaks kirjutada sellest, kuidas inimesed õpivad ja siis kõik see teatriga seotud asi ja pulmadeks tehtud enesearenguga seotud teemad – need kõik on loonud mulle kujutluspildi minust kui kirjutavast inimesest. Ma ei tea veel, kuidas see tuleb või mis sellest saab, aga ma loodan, et see tuleb loomulikku rada…..

Ganesh – sellega on mul oma side. Indias sai tema kohta väga palju kuuldud ja meil on Mathiase toas tema kujuke 🙂 Seega ka see asi on tõesti minu lähedalt 🙂

Siis kollane – kollane on jah see, mille poole tunnen tõmmet. Ainus asi mis ma viimasel ajal üldse endale muretsenud olen, on üks kollane suvekleit 🙂 Nii et kollane on ka väga täpselt paigas.

Siis on huvitav see, et sa räägid täpselt samadest asjadest, mis mina tegelikult NLP-s õpetan – uskumused, ankurdamine, tajupositsioonid jne. Seega tegeleme suhteliselt sama asjaga – sina natuke vaimsemal ja mina läbi suhteliselt ratsionalistlike õpetuste (kuigi muidugi neid õpetusi ei saa ka jagada ilma vaimse taustata).

Minu teejuht – see on ka õige. Kui mu isa oli suremas, siis oli mul palju kontakte oma teejuhiga ja ka ühe väga võimsa unenäo ajal 1,5 kuud tagasi oli tema käsi mängus. Seega ma tunnen teda ja tajun kuidagi seda, et ta on üldiselt minu puhul veendunud, et tegu on mõistliku ja mitte eriti probleemse inimesega, kuid samas ta nagu on mures, et vahel ma tahan minna läbi seinte või muuta liiga palju või anda palju ära vms. Ühesõnaga, ta vahel ei kiida kohe mu ühiskondlikke eesmärke heaks, sest mul on kalduvus endale liiga teha, kuid samas ta toetab. ‘

Nii et suur suur aitähh Sulle ja ma teen kõik endast oleneva, et need arenguetapid saaksid kenasti läbi tehtud.

Tervitustega!

B.

 

Ingelliku Reiki kaugseanss

Tere armas Agnes,

Oeh 😀
Hommikul arkasin ja olin kohe rahulik ja rõõmus. Nüüd kirjeldust lugedes arvan, et elasin seansi vaga tugevalt uuesti labi. Iga lause oli kehas tunda ja ma reageerisin emotsionaalselt. Ja kõik, mis kirja panite, tundub et ma tegelikult ju tean seda kõike, noogutasin aga kaasa. Praegu ongi selline tugev ja kindel tunne, isegi selg laks füüsiliselt sirgemaks 😀 Mu motted ka selginesid.
Neitsi Maarja ja tema energia on mulle vaga turvaline ja lohutav, ehk tema tuligi seansile kaasa.
Suur, suur aitäh! Teete imelist tööd! Olen kogu hingest väga tänulik!

Valgust ja armastust soovides,
A.

 

Ingelliku Reiki Kaugseanss

Tere Agnes.

Kui meie kirjavahetust uuesti loen, meenub mulle mu eriline väestatud päev. Lühikese ajaga on elu väga palju imeliseks muutunud, värvikamaks. Väga tugev tõuge enesearengule sai alguse. Ma tänan Sind et juhatad inimesi ennast leidma. Imeline. Selle päeva meenutamine toob mind argipäevas enesele jälle tagasi lähemale. Ka maja on leidnud tervendust. See on kui sünergia, terveneme koos.

Kõike kaunist,
F.