Ingelliku Reiki kaugseanss

Ingelliku Reiki kaugseanss sobib neile, kel on kiire eluviis ja vähe liikumisvõimalusi.

 

Kirjuta oma murest või situatsioonist (nt hingeline küsimus,

füüsiline valu, üleüldise toonuse tõstmise vajadus jne), millele vastust või tervendust soovid e-posti aadressile agnes.laine77@gmail.com või kodulehel olevasse teenuste hinnakirja lehel olevasse kontaktvormi.

 

Lepime kokku sobiva aja seansi läbiviimiseks. NB! Ära muretse, kui sa ei saa seanssi vastu võtta ajal, kui parasjagu seanssi läbi viin. Kaugseansi puhul ongi eelis see, et saan teha tervendust neile, kel on kiire eluviis ja vähe võimalusi liikumiseks. Teen taotluse, et tervendav energia jõuab kohale Sulle sobival ajal.

 

Töö koos ettevalmistusega võtab aega keskmiselt 1,5 tundi – puhastan ruumi ja viin ennast heli, küünalde, eeterlikuõli, viiruki, kristallide ja meditatsiooniga puhtasse ja vastuvõtlikku sagedusse. Võtan ühendust Sinu energia ja probleemiga. Kasutan vajadusel kõrgsageduslike juhatustega kaarte ja valin Sinu jaoks välja sobivad kristallid. Kasutan nii füüsilisi kui ka energeetilisi kristalle. Need antakse mulle visualisatsioonis ja toimivad sama efektiivselt kui käegakatsutavad kristallid, vahel vaat, et tugevaminigi.

 

Kui eelpuhastused ja vajalikud taotlused on tehtud kutsun alla just sinu tervenduse jaoks kõige sobilikumad puhta- ja kõrgsagedusega valgusolendid. Vajadusel kasutan Violetse leegi muundavat ja abistavat energiat. Keskmiselt 20 minuti jooksul tehakse tervendustööd.

 

Peale seanssi kirjutan oma tähelepanekutest sinu e-kirjale. Just sel ajal kui Sa loed seansi tagasisidet võib kogu tervendusenergia sinuni jõuda. Samuti väga hea aeg tervendavate energiate kättesaamiseks on uneaeg. Siis on inimene kõige vastuvõtlikum.

 

Mõned näited, mida minu seanssidel näidatakse või tehakse:

  1. Tehakse kogu Sinu olemuse tervendust
  2. Antakse vastus hetkel kõige pakilisemale elu probleemile ja väljakutsele
  3. Näidatakse Sinu põhiolemust, neid omadusi, mida endas kannad ja milliseid energiad ja sagedusi just Sina Maale tood ja tooma peaksid
  4. Näidatakse geograafilisi piirkondi, mis Sulle sobivad ja aitavad tõsta sinu sagedust
  5. Antakse juhatusi
  6. Tervendatakse tasakaalust väljasolevaid tšakraid
  7. Antakse vastuseid haiguse taga olevate negatiivsete tunnete ja mõttemustrite kohta
  8. Näidatakse Sinu eluülesandeid, väeesemeid ja väeloomi, eelmiste elude probleeme, mis takistavad selles elus edasiliikumist, Sinu teejuhtide, Ülestõusnud meistrite, pühakute sõnumeid jne
  9. Minu läbiõpitud õppetükid saavad tervendusajal koodidena kättesaadavaks

 

NB! Kõige peamine, mis seanssidel välja tuleb on see, et meenutatakse kes Sa tegelikult oled! 🙂

Iga seanss on kordumatu ja unikaalne ja õige just Sinule. Protsessi ette öelda ei saa, sest mulle antakse just seda, mis hetkel kõige olulisem.

Kui tunned, et soovid minu tervendavat seanssi, siis võta minuga ühendust siin. Tutvu ka klientide tagasisidega.

Tänan! 🙂

Agnes