Ingellik Reiki

Ingellik Reiki on käesoleva ajastu uus, väga puhta ja kõrge sagedusega tervendussüsteem. Agelic ReikiSelle puhast energiat on võimalik tunda kõigil, kelle tajumismeeled on puhtad, tundlikud ja vastuvõtlikud. Mida rohkem Ingelliku Reiki energiatega kokku puutume, seda puhtamaks muutuvad meie energiakehad.

.

 Ingelliku Reiki kasu

  • Ingellik Reiki muudab DNA-d, rakke, molekule ning aktiveerib Valguskeha.
  • See imepärane energia võib avada ja tuua esile meie loomupärased anded, vaimse talendi ja äratada ellu elueesmärgi.
  • Samuti on sellel transformeeriv energia, mis toob üles ja aitab tervendada ummistunud tunded (hirmud, äraevuse, viha, süütunded, armukadeduse jne) ning edasliikumist takistavad negatiivsed mõttemustrid.
  • Ingellik Reiki aitab korrastada meie sassiläinud elusid ja juhatab meid pehmelt isiklikule ja ainulaadsele teekonnale.
  • Inglienergia on nagu armastava ema embus – soe, helge ja toetav.

.

Ingellik Reiki on ilus ja helge energiatöö, milles kandev osa on antud puhastele ingellikele olenditele maise valgustöötaja vahendajaks olemise läbi. Ingellik Reiki on teeviidaks Kuldajastusse sisenemiseks ja äärmiselt tõhus vahend Ülestõusmise protsessis kaasaaitamisel.

Ingelliku Reiki tervendussüteemi on välja töötanud ja kanaldanud Kevin ja Christine Core. Süsteem on kaitstud autoriõigustega: The foundation of Cosmic Fire 2003.

Mina viin Ingelikku Reiki tervendavaid seansse läbi alates 2012 aasta novembrist. Koolituse läbisin, hetkel Eestis ainukesena tegutseva Ingeliku Reiki õpetaja, Triin Anni käe all.

.

Kuidas Ingelliku Reiki seanssi saada?

Kui Sul tekkis Ingelliku Reiki vastu huvi ja soovid seansside kohta rohkem teavet, siis lisainfot leiab siit teenuste lingi alt.

Tänan.

.

Maiste inglite missioon: