Kas ja kuidas Ingellik reiki energia toimib?

Mulle on ühel korral peale Ingelliku reiki seanssi öeldud, et tegid seansi, aga haigus on alles. Mõtlesin, et kirjutan sellest natuke lähemalt. Ingelliku reiki energia tervenduse eesmärk ei ole „lihtsalt” võtta inimeselt haigus ära. Haigus on tulnud õpetama, et midagi on elustiilis, mõtlemises või toitumises valesti.

Haigus või hingeline probleem näitab, kus on tasakaalutus ja mida tuleb muuta. Kui võtta haigus ära enne olukorra mõistmist, siis võetakse ära ka kasvamise võimalus. Kui isik jätkab oma vana eluviisi ja mõtlemist, siis haigus naaseb. Terveks tegemisel pole olnud mingit mõtet. Paraku on nii, et inimesed hakkavad ennast muutma alles siis, kui midagi on halvasti. Millegi pärast valib inimene kasvamise läbi kannatuse.

Tihti öeldakse: „minu  haigus on geneetiline, emal või isal oli sama haigus”. Muidugi on sama haigus, sest esivanemad annavad põlvkondade kaupa sama mõtlemis- või tegutsemismustri oma lastele edasi. Kui esivanem on negatiivse ellusuhtumisega ja laps muud ei näe ega kuule kui ainult negatiivseid mõtteavaldusi, siis kus kohast saab laps positiivse nägemuse elust? Kui esivanemad on söönud ja teinud kogu aeg rasvast seedimatut toitu, siis tavapäraselt jätkab laps sama traditsiooni.

Ingelliku reiki eesmärk on viia isik uuesti kontakti oma sisemise juhatuse ehk oma väega, et inimene mõistaks ja taipaks, miks probleem tuli ja kust sai alguse. Ingelliku reiki seansil puhastatakse ja korrastatakse inimese energeetikat (mõtte- ja tundekeha), nii et isikul muutub või on võimalik muuta oma mõtlemist, tegutsemist ja võtta vastutus oma tervise ja elu eest enda kätte. Mõistes probleemi algpõhjust korrastub ja laheneb haigus või probleem tihtipeale iseenesest või siis tuleb näiteks muuta tervist kahjustav harjumus uueks elutoetavaks harjumuseks. Ingeliku reiki energia annab tervenemise impulsi ja koodi, et paranemine saaks aset leida. Terveks tegemine tähendab terviku ja tasakaalu loomist. Kas pole oma väe omandamine ja elukvaliteedi paranemine kordades parem kui lihtsalt probleemi kõrvaldamine jäädes samasse inertsesse mitterahuldavasse situatsiooni?

Inimene ei ole loodud elama kannatuses, vaid külluses, tasakaalus ja harmoonias, aga meie ühiskonna käitumis-, mõtlemis- ja tegutsemismutrid on tihtipeale täiesti vastuolus harmoonilstele elupõhiseadustele.

Me sööme elutut ja kajulikke töödeldud toite, kus ei ole organismi jaoks alles ühtegi vajalikku elusat toitainet, me liigume äärmiselt vähe ja eelistame istuvat elustiili, joome kõike muud kui puhast vett. Meie organism koosneb 60-70% veest. Kas kohv, õlu, suhkrustatud mahlad ja limonaadid saavad asendada organimile vajalikku kogust puhast vett? Kui me ei liigu ja ei joo piisavalt puhast vett, siis kuidas saab keha viia organimist välja jääkaineid ja kus kohast saab organism uue vajaliku koguse puhast vett asemele? Kas kohvist, õlust ja coca-colast?

Võtame näiteks mõne haiguse, mis tuleb ebatervest mõtlemisest, allasurutud tunnetest ja mitteharmoonilisest tegutsemisest. Kui me kardame ja ei räägi asju avameelselt välja surudes kõik ebamugavustunded ja mõtted endas alla, siis tekib kurgupiirkonnas ebameeldiv pakitsev ja suruv rõhk so blokeering ja sealt edasi tekib juba köha – justkui tahtes pakitsuse välja köhida. Kui me ei lahenda probleemi ja jätkame vanamoodi võib pakitsus kurgus areneda mandlite põletikuks, köha kopsupõletikuks kuni kilpnäärmete ala- või ületalitusteni välja. Kui meis on pidevalt viha, süütunded, kibestumine mõistmise ja armastuse asemel, siis tekivad südamehaigused, vererõhu probleemid, insuldid, vähk jne kellel mis koht nõrgem on. Kõigile on teada, et kui meil on mure või stress, siis õla- ja kuklalihased lähevad pingesse. Et lihaspingetest vabaneda peaksime lahendma stressitekitava mõtte ja rahustama keha kas lõõgastava massaaži või jooksmisega metsas. Kui me istume vales asendis ja jäse ära sureb, siis on ju loogiline, et me muudame asendit. Nii on ka kõikide haiguste ja muude probleemidega elus. Midagi tuleb muuta. Elu on tegelikult äärmiselt lihtne, nii lihtne, et me ei usu, et asi võibki nii lihtne olla.

Tervendav Ingellik reiki ja Osho tasakaalustav massaaž on äärmiselt meeldivad vahendid korrastamaks Sinu energeetikat ning loomaks paremat tervist ja elu.

Küsi seanssi!

Lähemalt saad lugeda siit:

Ingellik Reiki

Mis on tunnetusmassaaž?

 

 

Tags: , , , , , , , ,