High on Life – UUS rahvusvaheline Tantrafestival Eestis!

Sel aastal kaunil Maarjamaal asetleidev rahvusvaheline tantrafestival „High on Life“ toimub 6-10 juulil 2016 Võrtsjärve ääres Järveveere puhekülas. Nagu nimigi viitab, on festivali eesmärgiks mitte niivõrd tantra teooria edasiandmine, kuivõrd tantra olemuse kogemine läbi süvakaemuste, mis viib osaleja kõrgendatud tundmusteni hinges ja südames.

Vaatamata sellele, et Eestis on tantra tegelik olemus ikka veel üsna tundmatu, on meie seas juba päris suur hulk teadlikke ja kogenud tantriste, kes teavad päris täpselt, mida soovivad oma hinge arenguks kogeda ja juurde õppida. Sellest soovist johtuvalt on Eestisse kutsutud üle maailma tuntud tõelised oma ala meistrid ja õpetajad, kelle lisatugevuseks omakorda saab märkida nende omavahelist sidet, üksteise tegevuste ja valdkondade tundmist. See loob sobiva häälestatuse ja sünkroonsuse sündmuste ülesehitusele, õhustikule ning kogu festivali perele tervikuna.
Seekordse viie müstilise päeva sündmustik on nagu kaunite kroonlehtedega avanev roos, kus kiht-kihi haaval minnakse erinevate harjutuste ja praktikatega üha sügavamale südame avarustesse, kus teadaolevalt asub meie piiritu armastus. Ainult iseenda sügav tundmine, tingimusteta aktsepteerimine ja armastamine loob võimaluse tunda tõelist lähedust enda, kaaslase, ümbritsevate inimeste ning kogu looduga.

Hommikuste meditatsioonide ning joogaga häälestatakse osalejad ette töötubades asetleidvateks praktikateks. Suurte teadmiste ja kogemustega juhendajad viivad erinevatel tasemetel olevad osalejad oskuslikult sisemistele rännakutele ja isiklikku protsessi. Valmisolek ja isklikud kindla sooviga taotlused annavad veelgi hoogu juurde ning võimaluse kogeda võimsaid arenguid ja kogemisi. Õhtune muusika, tants ja kontserdid aitavad lõõgastuda päevastest intensiivsetest praktikatest ja tunda rõõmu liikumisest, meeliköitvatest helidest ja kaaslastest.

 

Tule koge ennast taas enneolematul moel ja kõrgustel!

 

SOODUSPILETID on saadaval kuni 21. aprillini. NB! Festivalil koduse ja hubase õhkkonna hoidmiseks läheb Eestis müüki vaid 110 piletit ja kokku vaid 220 piletit.

 

Vaata festivali kohta lähemalt: www.highonlifefestival.com

Tags: , , , ,