Blokeerunud tšakra ja haiguse seos

Iga tšakra vastutab mingi elu valdkonna eest. Näiteks juurtšakra seob meid maaga e. juurtega, esivanemate ja elujõuga. Võimega luua endale kõik vajalik siin füüsilises maailmas eksisteerimiseks nagu toit, soojus ja turvalisus. Juurtšakra asub sabakondis ja on seotud vastava piirkonna elundkonna,  luustiku,  sidekoe ja näärmega nagu soolestik, selgroog, hambad, küüned, veri, rakuehitus ja neerupealised.

Kui meil on hirm elu füüsiliste tegevuste ja vastutuse ees, siis võib haigestuda juurtšakra vastutusalasse jääv elund, luustiku osa, sidekude, nääre või midagi muud, mis on vastava inimese kõige nõrgim lüli.

Sündides siia ilma hakkame õppima ja kogema elu. Igas arenguetapis on omad õppetükid. Osad õppetükid on meil juba selged, tavaliselt õpitud juba eelmistes eludes, aga  need mis veel õppimata, neid hakkame selgeks tegema käesolevas elus. Selleks valime omale sobivad vanemad, kes meile vastavaid mõttemustreid ja eluvaateid edasi annavad. Osad neist on negatiivsed, elu harmooniast ja tasakaalust väljas olevad mõtted. Neid me siis õppima asume kuni leiame tasakaalu ja hingega kooskõlas olevad mõtted ja tunded. Õpetajateks võivad meile olla nii meie vanemad, lapsed, kasvatajad, õpetajad, ühiskond, meie keha jne. Meie ümber ja sees on hulganisti õpetajaid ja peegeldajaid.

Mis loob haigusi meie kehas?

Ebaterved mõtted ja tunded. Näiteks hirm ja mõte „Mind ei armastata” tõmbab keha pingesse ja hakkab energia vaba voolamist takistama. Tekivad ummistused ja blokeeringud vastavates energiakeskustes (tšakrates) ja kanalites (meridiaanides). Iga järgmise ja korduva hirmuga tugevdame blokeeringut veelgi kuni vastav kehaosa nt organ, liiges, selgroolüli jne enam uut energiat peale ei saa ja haigestub. Mis juhtub, kui me ei saa hingata? Lämbume. Nii ka kehaosa, mis energiat ei saa, hakkab närbuma.

Haigusi tekitavad ka vähene liikumine ja toitainete vaene toitumine. Meie keha on vee ja mineraalide kogum ja kui me ei saa kõiki vajalikke aineid, siis hakkab keha neid võtma teiste organite ja kehaosade arvelt nii kaua kui neid kuskilt võtta on. Samuti vähene vee joomine viib selleni, et keha on pidevas veepuuduses ja seisnud vee olekus. Ent vesi on see, mis viib kehas informatsiooni edasi. Kui vett ei joo, siis info ei liigu. Vee liikumist kehas aga soodustab keha liigutamine ja sportimine. Liikumine loob hinge- ja kehavahelist sidet. Mida istuvam eluviis, seda halvem side hingega e. kõiksuse tarkusega. See omakorda tähendab seda, et meil puudub ligipääs uutele loovatele lahendustele, vastustele ja ideedele. Keha vajab kogu aeg uut energiat – maast (maaenergia ja toit), veest, päikesest, õhust (värske õhk ja liikumine), ja kosmosest (universumist läbi meditatsiooni).

Oma keha, hingetemplit, tuleb hoida ja armastada. Keha on meie hinge tööriist siin Maa peal. Hing ei saa oma ülesandeid täita, kui keha on haige ja vigane.

Kokkuvõtvalt- oma blokke tšakrates ja haigusi kehas loome ise oma mõtete ja eluviisiga. Muutes mõtteid ja eluviisi korrastame vaba energia liikumise ja töö energiakeskustes ja kanalites.

Võta kõik, mis Sind kõnetab, kõik muu heida kõrvale! 🙂

 

Tags: , , , , , , , ,