Elav surnu või kirgastavalt elav?

Kas teadsid, et inimesel, kel kõik tšakrad e. energiakeskused on avatud, ei ole kunagi endaga igav? Ta suhtestub kõigega. Ta on imelises suhtes loodusega. Ta mõistab tuulte, päikese, vee, puude, loomade, lindude, kivimite ja teiste emakesel Maal elavate ja olevate olendite ja vormide intuitiivkeelt. Ta mõistab looduse märke, kuulab, märkab ning arvestab nendega. Ta on võimeline kogema ühtsust ja saama üheks kõigi nendega.

Need hetked on erilised, härdust tekitavad ja südant armastusega täitvad.
Ta on võimeline arusaama oma tunnetest ja loovusest, ta teab, et ta kogeb kõiki inimeseks olemise juurde käivaid tunnete spektrit. Ta ei suru ühtegi emotsiooni alla, vaid kogeb ja vaatleb neid kõiki. Ta teab, et erinevate tunnete kogemine, nii helgete, kui raskete teeb elu erksaks ja värviliseks. Selliseks, et tunned, et elad täiega, kirega, värviküllaselt. Pidevalt oma tundeid allasurudes, neid kartes ja endale keelates on inimene lõpuks elav surnu, suutmatu tundma Elu hiilgust. See on raisatud elu.
Inimene, kelle päikesepõimik on avatud, on nagu magnet. Tema energia on kutsuv ja väekas. Ta on nagu päike, mille paistel on hea ja soe olla. Ta kiirgab oma soojust, külluslikkust ja väestavat energiat kõikjale, millest saavad osa kõik, kes sinna välja satuvad. Õnn ja rahulolu kannavad seda inimest.
Südametšakra avatus annab väge kõigile tšakratele. See on inimese kese. Armastustunde kogemine kõiges ja kõigis ongi inimese kõige üllam ja peamine eesmärk. Ilma selleta ei ole kaunil muusikal, taiesel, loodusvaatel, inimesel, loomingul mingit mõtet. Need on lihtsalt elutud objektid ja subjektid. Armastus annab kõigele tähenduse. Heli avardab ja kannab sind läbi aegruumi, värvid mõjutavad sinu olemust ja aitavad kirgastada sind ja sinu tunnetust, looduse ilu, puhtus ja suursugus hingestavad hinge ja teine inimene, loodus, universum oma erinevate sageduste ja energiatega mitmekesistavad kõike kogetavat.
Avatud kurgutšakraga inimene tunnetab oma potentsiaali võimalikkust. Ta teab, mis on tema tee, mis on tema tugevused ja nõrkused ning tal on usk ja sisemine usaldus seada end silmitsi väljekutsetega, mis viivad teda lähemale hingepoolt seatud eesmärkideni, oma jumaliku loomuseni. Ta usaldab oma vaistu ja sisemist juhatust ning naudib oma unikaalset loomingut ja eneseväljendust.
See on inimene, kes ei karda vaadata oma lõputusse sisemaailma sügavustesse, kes tunnistab müstikat kui üht erilist ja maagilist osa elus. Kes adub, et iga muinasjutu taga on tõde ja tõetera. Inimene, kes kasutab oma sisemist silma ja teab, et hingelist puhtust sümboliseeriv ükssarvik on samapalju olemas kui valge lakaga hobune.
See on inimene, kes teab, et universumeid on miljardeid ja meie planeet Maa on nagu liivatera kõrbes, kuid sama oluline kui liblika tiivalöök, mis tekitab teiselpool maakera tormi.

Kas saab sellisel inimesel olla igav? 🙂

Loe tšakratest lähemalt…või uuri, milliste teraapiatega saab tšakraid tasakaalustada.

 

 

 

Tags: , , , , , , , , ,