Loodusliku väävli MSM-i 7 imelist tervendavat mõju

MSM + ASTELPAJU
Looduslik väävel – oluline koostisosa nahale, küüntele,
juustele, liigestele ja kõhredele.

Astelpaju oks

MSM-st räägitakse rahvasuus üha enam, ent paljud siiski veel ei tea, et see imeline aine täidab organismis mitmeid olulisi ülesandeid. Nimelt sõltub sellest ainest meie nooruslik välimus ja energilisus.

Puhas MSM (metüülsulfonüülmetaan) on lõhnatu, sisuliselt maitsetu ning värvuselt valge looduslik vesilahustuv orgaaniline väävliühend. Looduses leidub teda ökoloogiliselt puhastes puu- ja juurviljades, samuti vihma ja järvevees. MSM-i keerulise metüülsulfonüülmetaani nime taga peitub aga üsna süütu aine, mis on sama ohutu kui tavaline keedusool või joogivesi.
 
Toon siin välja MSM-i 7 muljetavaldavat kasutegurit meie organismile:
 

1. Parandab naha tervislikku seisundit ja jume
MSM on oluline koostisaine kollageeni tootmisel. Kuiv, kortsuline ja lotendav nahk on vähese kollageeni tulemus. MSM koos c-vitamiiniga normaliseerib aga kollageeni moodustamist ehitades üles uut ning tervet epiteelkude. Tulemuseks on tervem ja siledam nahk.
 

2. Tugevdab küüsi ja juukseid
MSM on nn „ilu mineraal“, mis on vajalik tervete juuste ja küünte moodustumiseks.

 
3. Parandab liigeste liikuvust
Puhas MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Uuringud on näidanud, et MSM mängib olulist rolli sidekoe ja kõhre loomisel ning liigeste liikuvuse tagamisel.

 
4. Puhastab keha toksilistest ainetest
Looduslik väävel aitab rakuseinu muuta läbilaskvamaks. Pisut lähemalt seletatuna tähendab see seda, et väävliühend aitab rakkudest välja viia näiteks selliseid mürgiseid raskemetalle nagu plii, elavhõbe, alumiinium, nikkel jne. Nimetatud metallid põhjustavad mitmeid raskeid haigusi nagu hüperaktiivsus, õpiraskused, käitumishäired, depressioon, degeneratiivsed ja närvisüsteemi haiguseid. Samuti aitab väävel rakkudest välja viia ainevahetuse jääke samal ajal suurendades vajalike toitainete omastamist, vee ja hapniku sisselaskvust.

 
5. Kiirendab taastumist
Tihti tekib ületreenimisest lihastesse piimhape, millega kaasnevad valud ning põletikulised protsessid. MSM, aidates kaasa ainevahetuse puhastumisele ja rakkude varustamisele hapnikuga, kiirendab lihaste taastumist ja energia vabanemist neis.

 
6. Tõstab energiataset
Kuna MSM tõstab rakuainevatuse läbilaskvust, ei vaja organism enam nii palju energiat toitainete kohaletoimetamiseks. Seedimine on suurim energiatarvitaja organismis (ligi 70-80% energiast läheb seedimisele). Seoses sellega jääb organismil vaba energiat rohkem üle, mida inimene saab tarvitada muudeks olulisteks toiminguteks.

 
7. Vähendab põletikulisi protsesse sh kehakaalu
Juba eelmistest punktidest nägime, et MSM aitab rakust ainevahetusjääke eemaldada ning toitaineid, vett ja hapnikku sisse viia. Liigne kehakaal on aga tegelikult ainevahetusprobleem. Keharakud on ülekaalu korral kroonilises põletikus. Looduslik väävel osaleb ainevahetusjääkide ja mürkide väljaviimisel, mille tõttu on äärmiselt tähtis selle aine piisav olemasolu organismis. Kui jääkained on organismisüsteemist eemaldatud, saavad rakud samuti vabaneda üleliigsest vedelikust. Vedelik mängib rakus kaitse ja puhver ülesannet. Kui organism ei saa piisavalt vett hakkab keha vett kinni hoidma, et säilitada kehas seda vähestki vett eluliselt oluliste protsesside jaoks. Kuid vee kinnihoidmisega hoiab organism kinni ka jääkaineid. Tulemuseks on rakkude põletik ja kehakaalu tõus.
 
Tänu ainevahetuse korrastumisele kaovad lisaks ka järgmised ainevahetuse haigused nagu vedelikupeetus, öised jalakrambid, liigesevalud, akne, allergiad, astma, seedetrakti häired, stress, vereringehäired, põletikud, paistetused, migreen, krooniline väsimus, neeruhädad ning maksaprobleemid.
 
Varem leidus väävliühendit põllumajanduse saadustes piisavalt, kuid nüüdse keemiat sisaldavate väetiste, pestitsiidide ja herbitsiidide tõttu napib toidus vajalikke mineraale. Seetõttu tuleks vajadusel kindlasti MSM-i muul viisil juurde võtta, kas siis pulbrilise toidulisandina või siis vedelel kujul. Ecosh Life pakub MSM kapsleid nii koos askorbiinhappega kui ka vitamiinirikka astelpaju marjapulbriga. Vitamiini sisaldus MSM-s on oluline seetõttu, et aitab väävlil organismi imenduda.

MSM + astelpaju (kodulehele)   Telli toode siit 

MSM säilib kehas tarbitavana 12 tundi, seega tuleks teda tarbida 2-3 korda päevas 2-5g (2000-5000mg) näiteks vette või mahla hulka segatult. Soovitavalt alusta väikesest kogusest näiteks 1g (1000mg) so 2 kapslit päevas, vähehaaval annust suurendades. Võtta 1-2 nädalat kuni 2 kuud, enne kui on tulemust näha.

Tags: , , , , , ,